Sort by
Sort by

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Erikli

 

Türkiye’nin en sevilen ve lider su markası Erikli’nin ilk özel tasarım projesi olan ERİKLİxSUDI ETUZ serisinde, Erikli cam şişeleri Sudi Etuz markasının zarif ve enerjik çizgileri ile buluşuyor.

Markanın ödüllü tasarımcısı Şansım Adalı gözünden Erikli’nin lezzet hikayesinin anlatıldığı 3 farklı tasarımla giydirilen Erikli şişeleri, suyun dinamizmini ve coşkusunu yansıtan tül motifleri ve büyüleyici renklere yer veriyor.


Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz Erikli lezzetinin, yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı tarafından tasarlanan özel serisi: ERİKLİxSUDI ETUZ Limited Edition şişeler, zirvenin rengi olan ‘Mavi’ ile Erikli’nin kaynaklarına ev sahibi yapan Uludağ’ın zirvesini simgelerken, erguvanların rengi ‘Pembe’ doğanın el değmemiş saflığını, uyumun ve canlılığın rengi ‘Turuncu’ ise damaklarda bıraktığı eşşiz lezzeti betimliyor.

Koleksiyoner tüketiciler için değerli bir parça niteliği taşıyacak olan sınırlı sayıda üretilen ERİKLİxSUDI ETUZ serisi, Migros ve Macro raflarında yerini alıyor...

Video