Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Erikli’den BMW 320i kazandıran ​kampanya

Kazandıran Kampanya

 

Türkiye’nin lider ambalajlı su markası Erikli, kapak altı kampanyasını Mayıs-Ağustos 2020 tarihleri arasında 4 farklı dönem olarak başlatıyor.

Kampanya 4 ayrı dönemde yapılacak çekilişlerinin her birinde 1 kişi BMW 320i, 5 kişi iPhone 11 ve 10 kişi AirPods kazandıracak.


Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli’nin Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 4 ayrı dönem olarak gerçekleştirilecek ve toplamda 4 adet BMW 320i, 20 iPhone 11 ya da 40 AirPods’dan birini kazanma şansı sunan kampanyası devam ediyor.

10 Haziran’da gerçekleşen ilk dönem çekilişinin sonuçları 16 Haziran’da duyuruldu. Tüketicilerin kampanyaya katılmaları için kapakları saklayarak, gri kapaklı Erikli sularının altından çıkan şifreyi tüm GSM operatörlerinden 4544’e SMS olarak göndermeleri veya mobil uygulama üzerinden ya da www.erikli.com.tr internet adresinde yer alan forma istenilen bilgilerini eksiksiz olarak girmeleri gerekiyor. Bir sonraki çekilişler kampanya dönemlerini takiben 9 Temmuz, 11 Ağustos ve 10 Eylül tarihlerinde Noter huzurunda gerçekleşecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye Tüketici Deneyim Merkezi’nden ve www.erikli.com.tr websitesinden ulaşılabiliyor.

Video