Sort by
Sort by

Erikli’den GranFondo Bursa Bisiklet Yarışı’na su ve içecek desteği

Bisiklet


Erikli’den GranFondo Bursa Bisiklet Yarışı’na su ve içecek desteği

Türkiye’nin lider ambalajlı su markası Erikli dünya genelinde bisiklet tutkunu kitleleri bir araya getiren GranFondo’nun Bursa’da yapılacak yarışına ‘’Su ve İçecek Sponsoru’’ oldu.

30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel düzenlenen, lisanslı, lisanssız ve amatör bisikletçilere açık olan yarışta, kategorisinin tartışılmaz lideri Erikli, sporcuların ihtiyaç duyduğu hidrasyonu sağlamaya destek oldu.

Avrupa’da yıllardır geniş katılımlı bir şekilde organize edilen, son yıllarda diğer kıtalara da yayılan lisanslı, lisanssız amatör bisikletçilere açık, uzun yol bisiklet yarışları GranFondo bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Bursa’da gerçekleştirildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve bu yıl koronavirüs sebebiyle sosyal mesafe kurallarına uygun, sağlık önlemleri artırılmış olarak gerçekleşen GranFondo Bursa’nın ‘Su ve İçecek Sponsorluğu’nu Türkiye’nin en sevilen ambalajlı doğal kaynak suyu markası Erikli üstlendi. Uludağ’ın eşsiz lezzetteki suyunu en doğal haliyle tüketicilerine ulaştıran Erikli, Bursa’ya farklı alanda değer katacak adımlar atmaya devam ediyor.

Kısa, uzun, paralimpik ve milli uzun yarış gibi kategorilerde, yerli ve yabancı 2 bin civarında bisiklet tutkununun yarıştığı GranFondo Bursa yarışında Erikli, hem doğal kaynak suyu hem de aromalı doğal mineralli su desteği ile sporcuların hidrasyon alımına destek oldu.