Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Hakkımızda

1992’de kurulan dünyanın lider ambalajlı su şirketi Nestlé Waters, bugün 130’u aşkın ülkede 65 su markasıyla hizmet vermektedir. Geniş marka portföyü ile tüm dünyada tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayabilmektedir. Nestlé Waters dünyada satılan en büyük ambalajlı su markası olan Nestlé Pure Life’ı ürün portföyü içerisinde bulundurmaktadır. 36 ülkede yaklaşık 100 üretim tesisi olan Nestlé Waters’ın 33.500 çalışanı bulunmaktadır.

1843 yılında Henri Nestlé’nin ambalajlı içecek pazarına girişiyle temelleri atılan şirket, 2001 yılında Türkiye su pazarına giriş yapmıştır. 2001 yılında Sanko ortaklığıyla Türkiye su pazarına giren Nestlé Waters, 2006 yılında Erikli ile güçlerini birleştirmiştir.

Türkiye ambalajlı su sektörünün lideri Nestlé Waters, 6 dağıtım merkezi ve 1.000’e yakın bayi ile hizmet vermektedir. Nestlé Waters, 2009 yılında Alaçam su markasını, 2013 yılında ise Nestea’yi bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir.

Su kaynaklarını ve çevreyi korumaya yönelik pek çok proje geliştiren Nestlé Waters’ın hedefi tüketicilerin evde, işte ve hayatlarının her anında yeterli su tüketmesini sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için Nestlé Waters Türkiye, tüketicilerine her bütçeye uygun sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır.