Sort results by
Sort results by

Kariyer Fırsatları

friends.jpg

Staj Olanakları

Öğrenimleri esnasında iş hayatını yakından tanımak, öğrendiği teorik bilgiyi pratiğe çevirmek ve deneyim kazanmak isteyen öğrencilere, kontenjanlarımız doğrultusunda staj olanakları sunulmaktadır.

Staj programlarımız kısa dönemli ve uzun dönemli staj programlarından oluşmakta olup kısa dönemli staj programlarımız için başvurular Nisan-Mayıs aylarında kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra üniversite, yüksek lisans öğrencileri veya yeni mezunlar için, haftanın 3 günü ya da tam zamanlı çalışabilecekleri, 6 ile 1 yıl arasında değişen sürelerde, uzun dönemli staj imkanları da yaratılmaktadır.

Başvuru Sayfası

Şirketimizin uzun vadeli başarısının, sürekli büyümeyi sağlayabilecek yetenekli insan kaynağını çekme, elde tutma ve onları geliştirme kapasitesine bağlı olduğuna inanmaktayız.

Sizler de “Suda iz bırakacak kadar yetenekli” olduğunuza inanıyor ve Nestlé Waters dünyasını yakından tanımak istiyorsanız bize katılın, “Sizin yeteneğiniz, bizim gücümüz” olsun. Açık pozisyonlarımızı görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayın.