Sort by
Sort by

Acqua Panna

Acqua Panna

 

1564'TEN GÜNÜMÜZE BENZERSİZ BİR YOLCULUK
Acqua Panna, kaynağı Floransa’nın kuzeyinde yer alan, değişmeyen doğası ve korunaklı güzelliğiyle Toskana'da Mugello bölgesinde, yaklaşık 800m yükseklikte bulunan doğal kaynak suyudur.

ACQUA PANNA'YI TANIYALIM...
Toskana’nın kalbindeki verimli Panna bölgesindeki kaynağında şişelenen Acqua Panna, yüzyıllardan beri saflığı ve tazeliğini aynı şekilde koruyor.

Doğal kaynak suyu ile minerallerin eşsiz dengesi ve kompozisyonu bir araya gelerek, Acqua Panna’nın yumuşak tadını ve kadifemsi dokusunu oluşturuyor. Bu ender özellik, Acqua Panna’yı yemekler için mükemmel bir tamamlayıcı yaparken, dünyanın her yerinden uluslararası şefler ve sommelieler tarafından tanınan yumuşak ve en kaliteli bir maden suyu olmasını sağlıyor.

Sofistike cam şişesi ile masalara Toskana’dan bir dokunuş getiriyor. Acqua Panna'nın her şişesinin etiketinin ortasındaki ikonik zambak, eşsiz yumuşak tadını ve Toskana kökenini sembolize ediyor. Asil köklü dekoratif bir zambak çiçeği, sonsuz güzellik, saflık ve prestiji sembolize ediyor.

Her bir şişe, Acqua Panna'nın eşsiz yumuşak tadını ve mineral dengesini elde ettiği Toskana tepelerindeki 14 yıllık olağanüstü bir yolculuğun sonucunda oluşuyor.

ACQUA PANNA WEB SİTESİ