Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Erikli

Doğanın iyiliği ve canlılığı seninle

Lezzeti Uludağ’ın zirvesinde saklı Erikli, kaliteli ve hızlı servis hizmeti, güçlü dağıtım ağıyla her gün milyonlarca ailenin güven ve beğeniyle tercih ettiği marka olarak ulusal su sektöründe liderliğini korumaya devam ediyor.

Erikli Lezzetinin Sırrı Uludağ’ın Zirvesinde Saklı

Erikli'nin eşsiz tadını deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.

Doğallık Garantisi

Uludağ'ın 2.300 metre yükseklikte bulunan kaynaklarından alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, ailenize saf ve doğal bir lezzet sunuyor.

Güçlü Dağıtım Ağı, Kaliteli ve Hızlı Servis Hizmeti

Erikli, yaygın servis ağı, yüzlerce hizmet noktası, bayi ve eğitimli servis elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Ürünler satış noktalarında, özel ürün koruma sistemleriyle depolanarak, kapalı kasa araçlarla müşterilerine ulaştırılıyor.

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Şampiyonu

Erikli , müşteri deneyimini en doğru şekilde yöneten markalardan biri olarak 2016 yılın A.L.F.A ödülüne layık görülerek içecek kategorisinde birinci oldu.

Erikli Müşteri Hizmetleri 444 0 222

Erikli, kapasitesi ve yetenekleri hızla gelişen profesyonel kadrosuyla, gıda ve içecek sektöründe benzeri olmayan bir çağrı merkezi altyapısıyla hizmet veriyor. Müşteri hizmetleri'nin ana hedefi, kaynağı ne olursa olsun, Erikli ürünleriyle ilgili her türlü görüş ve değerlendirmeyi %100 kayıt altına almak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak olarak belirleniyor.