Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestle Pure Life

Türkiye’nin doğal kaynaklarından, iyi yaşam için iyi su için

Nestlé Pure Life, dünyadaki şişelenmiş sağlıklı ve kaliteli su ihtiyacına cevap verebilmek için, 1998 yılında Nestlé güvencesi altında tüketicilerle buluştu. Türkiye pazarına 2001 yılında giriş yapan ve Bursa Uludağ üretim tesislerinde doğal kaynak suyu olarak şişelenen Nestlé Pure Life, 20’den fazla ülkede, dünyanın en popüler şişelenmiş su markası olarak raflarda yerini alıyor.

Sağlıklı Hidrasyon

Dünyanın en hızlı büyüyen su markalarından biri olan Nestlé Pure Life, sunduğu sağlıklı ve kaliteli su ile vücudumuzun gün içerisinde yeterli miktarda sıvı alması gerekliliğine vurgu yaparak, ailenizin sağlıklı hidrasyonunu destekliyor.

Su sağlık için gereklidir.

Biliyor Muydunuz?

  • Gün içinde düzenli olarak su içmek vücudunuzun su ihtiyacını karşılamanın en uygun yoludur.
  • Su, vücudunuzun temel işlevlerini yerine getirmesi için temel bir gerekliliktir.

Paylaşılan Değer Yaratmak

Paylaşılan değer yaratmak; Nestlé için değerli olanın toplum için de bir değer oluşturduğu ilkesidir. Nestlé Pure Life 2013 yılında başlattığı Obeziteye Karşı Hareket Zamanı Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi ile toplumun en önemli sağlık sorunlarından biri üzerine eğilerek bu ilkeyi hayata geçiriyor.

Obezite, bizlere ne kadar uzak gibi görünse de, aslında tüm dünyada giderek artan bir sağlık sorunu olarak, düşündüğümüzden daha yakınımızda. Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam tarzının sebep olduğu bu sorun güngeçtikçe büyüyor. Sıfır kalorili, tüketilebilecek en sağlıklı alternatiflerden olan Nestlé Pure Life, bu sorun karşısında toplumu bilinçlendirmek üzere harekete geçiyor. Nestlé Pure Life, Türkiye Obezite Araştırma Derneği ile kolkola yürüttüğü bu hareket ile toplumda obezite konusunda bilinç yaratmayı hedefliyor. “Obeziteye Karşı Hareket Zamanı” projesi kapsamında yapılacak etkinlikler ile doğru beslenmenin, yeterli su alımının ve hareket etmenin önemini vurgulamak amaçlanıyor.

Güçlü Dağıtım Ağı, Kaliteli ve Hızlı Servis Hizmeti

Nestlé Pure Life, yaygın servis ağı, yüzlerce hizmet noktası, bayi ve eğitimli servis elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Ürünler, satış noktalarında, özel ürün koruma sistemleriyle depolanarak, kapalı kasa araçlarla müşterilerine ulaştırılıyor.

Nestlé Pure Life Müşteri Hizmetleri 444 0 844

Nestlé Pure Life, eğitimli ve deneyimli müşteri temsilcisi kadrosuyla, tüketicilerin istek ve görüşleri doğrultusunda, müşteri hizmetlerini daha da kusursuz hale getirmek için, gıda ve içecek sektöründe benzeri bulunmayan çağrı merkezi alt yapısıyla hizmet veriyor.